Yaşamın Mucizesi Cildinizle Buluşuyor

Yaşamın Mucizesi Cildinizle Buluşuyor

Yaşamın Mucizesi Cildinizle Buluşuyor

Zaman akıp giderken bize yeni deneyim ve anılar kazandırırken cildimize de yorgun izlerini bırakmadan edemiyor. Yıllardan beri güzellik uzmanları zamanın cildimizi yıpratıcı etkilerini alt etmek için araştırmalar yapıyor. Bitkisel kozmetik üretici Yves Rocher uzmanları da Yaşam Bitkisi olarak adlandırılan ficoïde glaciale üstün uyum yeteneğinin peşine düştüler ve zamanı yavaşlatmak için çığır açan bir teknoloji geliştirdiler. Doğal özümseme teknolojisi adı verilen bu teknoloji doğada var olan doğal güzelleştiricileri cildin kendini onarması ve çevresel şartlara daha iyi uyum sağlayarak zamanın izlerinden korunması için yapılarını ve zenginliklerini koruyarak kullanılmasına olanak sağlıyor.  Yves Rocher ürünü olan Sérum Végétal kırışık karşıtı ürün Doğal Özümseme teknolojisi ve Yaşam Bitkisinin barındırdığı kadim sırlarının birleşimi karşısında ortaya çıktı. Yves Rocher’in ürettiği Sérum Végétal üç seriden biri olan bu özel ürün cildinize ihtiyaç duyduğu desteği %100 doğal içeriğiyle sağlıyor.

Türkiye’de bu özel teknolojiyi barındıran ilk ve tek olan kırışıklık karşıtı ürünler cildinize doğal bitkisel aktiflerle destek vererek cildinizi kırışıklık oluşumuna karşı içeriden ve dışarıdan korurken cildinize yerleşmekte olan kırışıklık görüntüsünü yerleşmelerine imkan tanımadan giderir. Kimyasal bileşenler barındıran kırışık kremlerine nazaran Doğal Özümseme Teknolojisi kullanılarak elde edilen bitkisel aktifler doğal yapılarından ötürü cilt tarafından daha kolay tanınır ve hemen özümsenirler. Bu da cildinizi yararsız kimyasallarla yormadan doğal kaynaklarla bakım yapmanıza olanak sağlar.

Yaşam bitkisinin bünyesinde bulunan bitkisel aktifler cildin yapılanma ve yenilenme fonksiyonlarında aktif olarak görev alan mTor proteinlerinin üretimlerini arttırır. Bu proteinlerin sayılarının artması da cildin gençlik dolgunluğunu oluşturan Hyalüronik Asit salgısının ve cilde sıkılık veren Kolojen salgısında artışa neden olur. Aynı zamanda cildin yaşlandırıcı dış etmenlere daha rahat karşı koyabilmesi için gerekli gücü kazanmasını sağlar.

Yves Rocher; Kırışıklık Karşıtı ve Işıltı Veren, Kırışıklık Karşıtı ve Sıkılaştırıcı, Kırışıklık ve Sarkma Karşıtı olmak üzere ürettiği üç Sérum Végétal set ile ihtiyaç duyduğunuz bakımı almanızı sağlıyor. Yves Rocher doğal güzelliğiniz için sizin yerinize çalışırken size sadece ihtiyaç duyduğunuz seti veya ürünleri seçip kullanmak kalıyor.

Etiketler:

 

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı