Sonbahar Kış Ayakkabı Seçimi

Sonbahar Kış Ayakkabı Seçimi

Sonbahar Kış Ayakkabı Seçimi

Kış aylarında gerek günlük hayatta gerekse gece hayatında şık olmak gerekir. Kış aylarında mont ve kaban da kullanılacağı için seçilen kışlık elbise modellerinin de uyumlu olması göz ardı edilmemelidir. Kış aylarında kadınlarda ayakkabı seçimi de oldukça zordur. Kadınların etek ya da pantolon seçimine göre ayakkabı seçimi de değişmelidir. Dar etek tercih edildiği vakit altına deri çizme ve deri kaban tercih edilmelidir. Geniş paçalı pantolon ya da yüksek belli bir pantolon tercih edildiğinde ise bot ya da topuklu ayakkabı kullanılabilir. Kış elbise modelleri için ise kısa topuklu ya da bilekte biten ayakkabılar tercih edilebilir. Kış aylarında şık görünüm de bu şekilde sağlanabilir.

Kışlık Elbise

Sonbahar Kış Elbise Seçimi

Kış aylarının soğuk geçmesi ve genellikle kaban kullanılması kadınlar için zor bir süreç olan kışlık elbise modelleri seçimini daha da zor hale getirmektedir. Kış aylarında hem gece hayatı için hem de günlük hayat için elbise seçimi oldukça zordur. Kış aylarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus kaban ile uyumlu elbise modelleri seçmek gereğidir. Kıyafet seçiminde kaban türüne ve rengine göre kıyafet seçmek gerekir. Tek parça ya da iki parça elbise modelleri kullanmak zor olduğu için her parçanın uyumlu olması gerekir. Dar etek modelleri ile deri ceket ve deri çizmeler oldukça şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

Son Arananlar:

Etiketler:

 

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. m. sevim dedi ki:

    Sonbaharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde ne alsam diye düşünüyordum ve sizin yazınızı buldum, çok yardımcı oldu diyemem ama yinede fikir verme açısından faydalı oldu diyebilrim

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı