Ruj Nasıl Sürülür

Ruj Nasıl Sürülür

Ruj Sürme Teknikleri ve İnce Dudaklar

Tüm kadınların hayali olan daha dolgun dudaklara sahip olabilmektir. Dudaklarınız dolgun değil ise kullandığınız ruj ile dudaklarınızı daha dolgun hale getirebilirsiniz. Dolgun dudaklarınız var ise onları ön plana çıkarmanıza gerek yoktur. Hafif bir parlatıcı ile bile dikkat çekebilirsiniz. Uçuk renkler, şeftali tonları veya parlatıcılar dolgun dudaklara sahip bayanların en fazla tercih ettikleri ruj çeşitlerinden olmaktadırlar. İnce dudakları olan bayanlar daha dolgun bir dudak elde etmek için kendi doğal dudak renklerinde kalemle dudaklarını çevrelemeleri gerekir. Koyu tonlar dudakları daha ince göstereceği için şeftali tonlarında, açık bir ruj sürmenizde yarar vardır. Yâda alt dudağın ortasına parlatıcı sürerek daha kalın görünmesini sağlayabilirsiniz. Alt dudağı üst dudağından kalın olan bayanlar, rujlarınız sürerken ilk olarak üst dudaklarına kalem çekmeleri gerekmektedir. Sonra kullanacakları ruju sürebilirler ama alt dudaklarında sadece ruj kullanarak dudaklarını eşitlemeleri gerekmektedir.

Ruj sürme teknikleri, ruj nasıl sürülür

Ruj Sürme tekniklerine gelin hep beraber inceleyelim:
1.Dudaklarınıza ruj sürmeden önce bir kat fondöten kullanırsanız rujunuz daha kalıcı bir hale gelir.
2.Dudağınızda kullandığınız kaleminizin ucu sivri olması gerekmektedir. Ucu körelmiş bir kalem dudaklarınızın kenarlarına taşmaktadır. Üzerine süreceğiniz rujunuz hiç iyi durmayabilir.
3.Rujunuzun kalıcı olmasını istiyorsanız, dudağınıza ruj sürmeden önce kalem ile hafif bir biçimde boyayın. Daha sonra rujunuzu sürün tüm gün aynı kalıcılıkta rujunuzu kullanmış olursunuz…

Son Arananlar:

Etiketler:

 

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. for women dedi ki:

    Ruj nasıl sürülür biliyoruz ama sizinkide değişik bir yorum katmış. fikirler için sağolun.

  2. new Gucci dedi ki:

    Ruj hakkındaki kısa ama öz bilgiler teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı