Medyum Şahmaran Hoca yorumları

Medyum Şahmaran Hoca yorumları

Geri getirme büyüsü veya geri döndürme büyüsü olarak bilinen şeylere bir gün ihtiyaç duyacağımı düşünmezdim hiç. Ama kimin ne zaman neye ihtiyaç duyacağını da öğrenmiş oldum tabii böylece.
Ayrıldığım sevgilimin bana geri gelmesi için neler yapabilirim diye düşünürken medyumlar hakkında bilgisi olduğunu düşündüğüm bir arkadaşıma başvurdum. Ve medyum şahmaranı tanıdığını, onunla kendisinin de çalışma yaptığını ve olumlu sonuç aldığını, üstelik medyum şahmaranın da çok yardımcı olduğunu söyledi. O zaman ben de doğal olarak şahmaran hocayla tanışmak ve onunla çalışmak istedim.
Şahmaran hocayla tanıştıktan sonra içim daha da rahatladı. Kendisinden epey bilgi aldım. Ancak farklı medyumlar a da danışmak istedim konu hakkında bana ne diyecekler, nasıl çözüm önerisinde bulunacaklar merak ettim. Başka medyumlardan bilgi aldım da ama şahmaranın anlattıkları, yapacakları daha mantıklı geldi. Ve kendisiyle çalışmaya başladım. Düşündüğümden, tahmin ettiğimden de kısa sürede sevdiğimle tekrar kavuştum çok şükür. Beni özlediğini, pişman olduğunu söyleyerek geri geldi bana. Çok mutlu oldum tabii. Ayrıca kırılan gururum da onarılmış oldu. Her şey için teşekkür ederim size şahmaran hocam. O çalışmaların etkisiz olmayacağını biliyordum zaten. Şimdi aramız eskisinden de iyi. Üzerime ciddi anlamda düşmeye, beni kıskanmaya başladı eskiden alakası olmayan insan. Evlilikle ilgili düşüncelerini o söylemeye başladı bana. Evlenme vakti geldi, geçiyor gibi. Planlar yapmaya başladı geleceğe yönelik. Çok güzel bir şey gerçekten insanın sevdiğinden bu şekilde ilgi görmesi. Üstelik hiç ilgisiz, alakasız, gelecekle ilgili umursamaz gibi davranan insanın bu hale gelmesi ayrı bir güzel. Tabii ben de aynı şekilde yaklaşıyorum sevgilime, hiçbir zaman suistimal etmedim ilgisini, aşkını, bana olan bu yakınlığını. Her şey için teşekkür ederim tekrar.

Son Arananlar:

Etiketler:

 

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı