Medyum Ali Hoca dolandırıcı mı değil mi?

Medyum Ali Hoca dolandırıcı mı değil mi?

Bu yazımızda aşk konusunda sorunları olan kişilere bir umut olması amacıyla bir ziyaretçimizden gelen yorumu olduğu gibi paylaşmak istiyoruz:
“Bir gün bunları yazacağımı hiç tahmin etmezdim. Ben Çankırı’da kendi halinde yaşayan ve büyü, vefk gibi şeylere bir inancı olmayan bir insandım ancak 2 çocuğumuzun olduğu eşim bir anda değişip benden soğuyunca arkadaşlarımın da söylemeleriyle acaba büyü mü yapıldı diye merak etmeye başladım. Çünkü her geçen gün değişiyordu ve bana hatta çocuklara kötü davranmaya başlamıştı. Burada bazı hocalar aradım ama Çankırı küçük bir yer olduğundan bulamadım. En son internetten bir arkadaşım Medyum Ali Hoca adında birini bulmuş onu aradım ve konuyu anlattım.

Bunun için aşk büyüsü yapılabileceğini söyledi ve detayları anlattıktan sonra bana da uygun gelince aynı gün çalışmaya başladık vefk diye bir şey yolladı bunu üzerimde taşımamı söyledi belli bir süre ben de eşimden gizli bir şekilde taşımaya başladım oradan okumalarını kendisinin yaptığını söyledi ama benim de kısa bir okumam vardı her akşam okumam gereken 1 hafta oldu sonuç yoktu, 10 gün oldu hiçbir şey değişmedi hatta bu süreçte Ali Bey’i birçok kez arayıp rahatsız da etmiş bulundum istemeden ama hep sabırlı olmamı söyledi. 12. gün civarında eşim eve bir demet çiçekle geldi baktım özel bir gün de değil hangi dağda kurt öldü diye düşünmeye başlıyordum ki vefkin etkisi olabileceği aklıma geldi. Sonraki gün bu sefer beni yemeğe çıkarmak istedi yemeğe çıktık benden son birkaç aydaki davranışları ve başka bayanlara ilgisi yüzünden defalarca özür diledi ve beni tekrar kazanmak istediğini söyledi şu an bu çalışmanın üzerinden yaklaşık 3-4 ay geçmiş durumda ve ben eskisinden de daha mutlu durumdayım eşimle sorunları aştık ve bu başta temkinli yaklaştığım Ali Hoca büyük bir mucizeyle bizi tekrar bir araya getirdi ve en önemlisi de 2 çocuğu olan bir yuvayı kurtardı. Eşim eskisinden bile daha çok seviyor hatta zaman zaman bu yoğun sevgiden bunalıyorum bile. Yapılan çalışmanın adı sanıyorum papaz büyüsü olarak da geçiyor. Buradan Medyum Ali Hoca’ya teşekkür etmek istedim. Aynı sorunu olan illa ki binlerce onbinlerce insan vardır onların da faydalanabilmesi amacıyla bunları yazdım kendisinin telefonu 0535 5906275 site adresi www.medyumali.com umuyorum ki sizlerin de derdine deva olacaktır herkese aşk dolu günler diliyorum…

Son Arananlar:

Etiketler:

 

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı