Kumrallar Nasıl Makyaj Yapmalı

Kumrallar Nasıl Makyaj Yapmalı

Kumrallar Nasıl Makyaj Yapmalı?

Son trend makyajları kendiniz de uygulamak için yapmanız gerekenler çok basittir. Kendi ten renginize ve tarzınıza uygun olan makyaj tonlarını kullanmak gerekmektedir. Beyaz tenli bayanlar, sarışın ve esmer tenli bayanların yanı sıra kumral ten rengine sahip bayanlarda çoğu zaman kendi ten rengine uyum sağlamayan makyaj tonları kullanmaktadırlar. Kumrallar için makyaj önerileri:

  • Kumral tenli bayanların göz makyajlarında kullandıkları far renkleri, mor, mürdüm, bordo ve yeşil renk tonları kendilerine çok yakışmaktadırlar. Daha natürel bir renk kullanılmak istenir ise, karamel ve koyu kahverengi renkleri sizler için biçilmiş kaftan olmaktadır.
  • Koyu pembe ruj son yıllarda kumral bayanların en fazla kullandıkları ruj rengi olmaktadır. Koyu renkler kumral bayanlara yaptıkları tüm makyajlara uyum sağlamaktadır. Açık renk göz makyajı yapan kumrallar ruj renklerini koyudan yana kullandıklarında daha hoş bir görüntü yakalamış olmaktadırlar. Kumral makyajı nasıl olmalı
  • Kumrallara en çok yakışan göz makyajında vazgeçilmezleri olan siyah eyeliner olmaktadır. Kumrallar eyeliner tercihlerinde siyah renkten yana yaparak daha iddialı makyajlar yapabilmektedirler.
  • Kumralların kullanacakları allıklarda kendi ten renklerine uygun olarak seçilen tonlarda olmasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Kumral bayanların elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak istediklerinde elmacık kemiklerinin üzerine aydınlatıcı uygulamaları gerekmektedir.
  • Kumralların doğuştan şanslı oldukları bir nokta makyaj önerilerinde çok yarar sağlamaktadır. Kumral tenli bayanların koyu renkli kaşlarının olması ve doğru yerde verilen kavisler ile bakışlardaki anlam daha fazla ön plana çıkmaktadır.
  • Eğer sizin’ de uyguladığınız makyaj teknikleri varsa lütfen bizimle paylaşın… 😉

 

Son Arananlar:

Etiketler: , ,

 

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı