Hendek Halı Yıkama İnternet Sitesi

Hendek Halı Yıkama İnternet Sitesi

Hendek, yaklaşık 75.000 nüfuslu Sakarya’nın önemli ilçelerinden biridir. Küçük bir kısmı Karadeniz Bölgesi’nde, büyük kısmı ise Marmara Bölgesi sınırları içinde yer almaktadır. 1 belde, 20 mahalle ve 70 köyden oluşmaktadır. Nüfusun çoğunluğu merkezde bulunmaktadır.

Hendek’te bilinen 5-6 tane Hendek halı yıkama firması bulunmaktadır. Bu firmaların internet kullanımları ise son derece düşüktür. Sadece bir firmanın internet sitesi bulunmaktadır. Bu önemli bir veridir. İlçedeki halı yıkama firmalarının internetin önemini henüz kavrayamadıklarının bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Oysa günümüzde hemen hemen her firmanın bir internet sitesi olmalıdır. Çünkü internet elektrik, su, kira, eleman masrafı olmayan bir dükkan gibidir. Potansiyel olarakta son derece önemli bir potansiyele sahiptir. Çünkü sitenizi sadece o işle ilgili arama yapanlar ziyaret eder. Bu çok çok önemli bir detaydır.

Hendek halı yıkama firmaları eğer profesyonel bir internet sitesi sahibi olmak isterlerse www.hendekhaliyikama.com internet sitesi ya da başka bir internet sitesi gibi site yaptırma imkanları bulunmaktadır. Yıllık ücretler ise 350 TL’den başlamaktadır. Seçeceğiniz tema, SEO yapılıp yapılmayacağı, belli bir garanti verilip verilmeyeceği konuları bu alanda son derece önem taşımaktadır.

Sizde hemen bir halı yıkama internet sitesine sahip olmak isterseniz bizi arayın: 0554 821 31 51 (Hasan Günal).

Etiketler: , ,

 

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı