Corena ile Sağlık Hemen Yanınızda

Corena ile Sağlık Hemen Yanınızda

Bir İsviçre firması olan Corena Therapeutics’in Türkiye’deki distribütörü olarak, Coresatin markasının satış ve pazarlamasını üstlenen Corena İlaç Pazarlama, dermatoloji alanında Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.

Corena, 1998 yılından beri başarıyla 85 ülkede, 300 müşteriye hizmet vermektedir. Orijinallik, mutluluk, tutku, bağlılık ve sorumluluk şirketin günlük yaşamda kullandığı anahtar kelimeler arasında. Corena hep ISO 9001 ve Avrupa GSYİH standartlarına uygun olan hizmetlerini geliştirmeyi hedeflemektedir ve aynı zamanda iş genişletmek için yeni projeler yürütmeyi hedefliyor.

İlaç ve tıbbi malzemelerin uluslar arası satışı denilince akla ilk gelen isimlerden biridir Corena. Rekabetçi fiyat ve etkin hizmet ile küresel ve yurt içi satıcı tabanı sayesinde ilaç ticareti konusunda oldukça tecrübelidir.

“İnsani Yardım Projeleri” adı altında yapılan yardımlar için ise belirli sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yapılıyor. Bu tarz yardımlarda ise medikal ve sağlık ürünleri ağırlıklı olmak üzere ihtiyacı olan kişi ve bölgelere gönderiliyor. Yardım projelerindeki ana politika ise en düşük maliye ile hızlı teslimat.

Aynı zamanda uluslar arası düzeyde medikal ve sağlık setlerinin de dağıtımını üstlenmiş durumda. Corena’da çalışan bölümlerin temel amacı, yardıma muhtaç kişilerin yardımına koşmak. Aynı zamanda ilaç, sağlık ürünleri ve setlerinden oluşan paketleri ihtiyacı olan yerlere iletmek. Bu sayede Corena acil durumlarda ve uzun vadede sağlık ihtiyaçlarını karşılama konusunda sektörün önde gelen isimlerinden biri. Sağlık setlerinin arasında, ilaçlar, sağlık ürünleri ve hijyen setleri var.

Ankara’da bulunan 2000 m2’lik depolarda tüm testlerden geçmiş ve sertifikalı ürünler mevcut. Toz ve haşereden uzak, prosedürlerin belgelenmiş olması ve sıkı takipli çalışmalarının sonunda hatayı en aza indirgeyen bir çalışma sistemleri vardır.

Son Arananlar:

Etiketler:

 

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. teşekkürler dikkatlice okudum emeğinize sağlık takipteyim sizi

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı