Akupunktur ile Zayıflama

Akupunktur ile Zayıflama

Son yıllarda ortaya çıkan akupunktur ile zayıflamayı deneyen herkes memnun kalmaktadır. Akupunktur bize uzak doğudan gelen stres ve bazı hastalıklarda rahatlamak, ruh dinlenmesine yardımcı olsa da zayıflamaya da etki etmektedir.

Akupunktur ile kolay ve dinç bir biçimde kilo verebilirsiniz. Yeni dönem kilo verme ı flama tedavisi yaratan akupunkturunuz yerden kilo verebilirsiniz.

Akupunktur ile zayıflama seansları ilk olarak haftada iki kez uygulanmaktadır. İleriki zamanlarda kilo kaybı olduğunda hafta da bir kere akupunktur seanslarına gidilmektedir. Akupunktur ile zayıflamaya başlamadan önce kulağınızda bulunan akupunktur noktaları uyarılmaya başlanmaktadır. Daha sonra küçük akupunktur iğneleri bu bölgelere yerleştirilmektedir. Akupunktur tedavisi gittiğiniz seanslarda her hafta yenilenmektedir. Akupunktur ile zayıflama karşıdan iğnelerden acı hissedilecek gibi gözükse de aslında hiçbir acı
hissetmeden kolayca kilo verebilirsiniz.

Akupunktur ile zayıflama:

  1. Akupunktur sayesinde açlık hissi kontrol altına alınır. Tatlı yeme, abur cubur      yemeniz akupunktur ile kontrol altına alınmaktadır.
  2. Akupunktur ile mide sorunu yaşamazsınız.
  3. Akupunktur ile zayıflar iken halsizlik, yorgunluk hissine kapılmaz daha enerjik bir halde olursunuz.
  4. Akupunktur metabolizmayı düzenler.
  5. Akupunktur ile zayıflar iken düzenli spor ve beslenme diyetlerine uyularak daha kalıcı bir kilo verebilirsiniz.
  6. Akupunktur ile mutlaka kilo verirsiniz.

 

Etiketler: , ,

 

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı