10 Bitki Çayı İle Zayıflama

10 Bitki Çayı İle Zayıflama

Son yıllarda herkes diyetlere uymadan kolay zayıflama teknikleri aramaktadırlar. Bitki çayları ile zayıflamaya çalışan kişiler istedikleri kiloları bir anda verememektedirler. İçilen bitki çayları ile kilo verilmesi imkânsız olmaktadır. Yapılan diyetlerin içerisinde tüketilen bitki çayları zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Ama tek başına kullanılan çaylar sizlerde hiçbir etki yaratmamaktadır. Bitki çaylarını zayıflamak için kullanılır iken idrar söktüren ve metabolizma hızlandırıcı bitki çaylarının kullanılması gerekmektedir. 10 bitki çayı ile zayıflama teknikleri:

Yeşil Çay: yemekler arasındaki açlık hissini dengelemeye çalışmaktadır. Vitamin yönünden oldukça yararlıdır. Hamile ve stres hapları kullanan kişilerin      kullanması yasaktır.

Biber Çayı: metabolizma hızınızı artırmakta ve gün içerisindeki aldığınız kalorilerin yakılmasını sağlamaktadır. Diyet programı ile birlikte kullanıldığında etkisi daha da artmaktadır.

Oolong Çayı: kafeine karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması gerekmektedir. Oolong çayı, yeşil çaya oranla metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayan bitki çayıdır.

İdrar söktürücü Çaylar: Karahindiba en iyi idrar söktürücü bitki çaylarıdır. Zayıflamaya yardımı olan bitki çaylarının en etkilisi idrar söktürücü çaylar olmaktadır. Zayıflar iken mutlaka günde 3 litreyi geçen su içmelisiniz.

bitki çayları

Keten tohumu, zayıflamaya yardımcı olmaktadır diyetle kullanıldığında.

Akdiken kabuğu da etkili idrar söktürmesi ile bilinmektedir. Fazla yağlarınızın yakılmasını sağlamaktadır.

Sinameki çayı da zayıflatan diğer çaylar kadar kullananlarda etki yaratmaktadır.

Diken üzümü zayıflatmaya yarar sağlar iken bağırsak sorunlarınızın oluşmasına engel olmaktadır.

Bitkisel çayları hamilelik ve yüksek oranda ilaç kullanımı sırasında kullanılmaması gerekmektedir.

Bitkisel çayları tüketmenin yanı sıra saf su içilmesinde de yarar vardır.

Son Arananlar:

Etiketler: , ,

 

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. polo ralph dedi ki:

    Bu doyurucu bilgileri bizlerle paylaştığınız için size teşekkür etmekten başka bişi gelmez elimizden. 🙂

Yorum Yaz

 
Yandex.Metrica İletişim Yasal Uyarı